Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
MAX691CPE+ IC SUPERVISOR 1 KANAAL 16DIP Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Batterij back-upcircuit |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 4.65V |
MAX8887EZK33+T IC REG LIN 3.3V 300MA TSOT23-5 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vast |
| Aantal regelgevers: | 1 |
MAX8860EUA33+T IC REG LIN POS ADJ 300MA 8UMAX Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Regelbaar (Vast) |
| Aantal toezichthouders: | 1 |
MAX8869EUE18+T IC REG LIN POS ADJ 1A 16TSSOP Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Regelbaar (Vast) |
| Aantal regelgevers: | 1 |
OP37GSZ-REEL7 IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC Analog Devices Inc.
| Versterkertype: | Algemeen doel |
|---|---|
| Aantal circuits: | 1 |
| Uitvoertype: | - |
MAX1232CSA+T IC SUPERVISOR 1 KANAAL 8SOIC Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Het eenvoudige Terugstellen/macht-op het Terugstellen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 4.37V, 4.62V |
MAX6897AALT+T IC SUPERVISOR 1 KANAAL 6UDFN Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Sequencer |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | Regelbaar/Verkiesbaar |
MAX8216CSD+T IC SUPERVISOR 5 KANAAL 14SOIC Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Supervisor voor meerdere spanningen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 5 |
| Voltage - Drempel: | ±5V, ±15V, Adj |
MAX691ACWE+T IC SUPERVISOR 1 KANAAL 16SOIC Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Batterij back-upcircuit |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 4.65V |
71V416S12BEI IC SRAM 4MBIT PARALLEL 48CABGA Renesas Electronics America Inc.
| Geheugentype: | Vluchtig |
|---|---|
| Geheugenformaat: | SRAM |
| Technologie: | SRAM - Asynchroon |

