Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
MAX6468US16D3+T IC MPU/RESET CIRC 1,575V SOT143 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Het eenvoudige Terugstellen/macht-op het Terugstellen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 1.575V |
MAX16997AAUA+ IC SUPERVISOR 1 KANAAL 8UMAX Analog Devices Inc./Maxim geïntegreerd
| Type: | Waakhondkring |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | Regelbaar/Verkiesbaar |
MAX16025TE+ IC SUPERVISOR 2 KANAAL 16TQFN Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Sequencer |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 2 |
| Voltage - Drempel: | 9 Selecteerbare combinaties van drempelwaarden |
MAX16033PLB29+TIC SUPERVISOR 1 KANAAL 10UDFN Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Batterij back-upcircuit |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 2.93V |
MAX16037PLA29+TIC SUPERVISOR 1 KANAAL 8UDFN Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Batterij back-upcircuit |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 2.93V |
MAX6888QETE+ IC SUPERVISOR QUAD 16-TQFN Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Supervisor voor meerdere spanningen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 4 |
| Voltage - Drempel: | Regelbaar/Verkiesbaar |
MAX16043TG+T IC SUPERVISOR 4 KANAAL 24TQFN Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Sequencer |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 4 |
| Voltage - Drempel: | 9 Selecteerbare combinaties van drempelwaarden |
RP115L331D-E2 IC REG LINEAIR 3,3V 1A DFN1216-8 Nisshinbo Micro Devices Inc.
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vast |
| Aantal regelgevers: | 1 |
MAX15006AASA+T IC REG LINEAIR 3,3V 50MA 8SOIC Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vast |
| Aantal regelgevers: | 1 |
MAX15007AATT+T IC REG LINEAIR 3,3V 50MA 6TDFN Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vast |
| Aantal regelgevers: | 1 |

