Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
MAX4234AUD+T IC CMOS 4 CIRCUIT 14TSSOP Analog Devices Inc./Maxim geïntegreerd
| Versterkertype: | CMOS-systemen |
|---|---|
| Aantal circuits: | 4 |
| Uitvoertype: | Spoor-aan-spoor |
MAX6705SKA+T IC SUPERVISOR 2 KANAAL SOT23-8 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Supervisor voor meerdere spanningen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 2 |
| Voltage - Drempel: | 2.93V, Adj |
MAX6886ETP+ IC SUPERVISOR 6 KANAAL 20TQFN Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Supervisor voor meerdere spanningen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 6 |
| Voltage - Drempel: | 6 Selecteerbare combinaties van drempelwaarden |
MAX6814XK+T IC SUPERVISOR 1 KANAAL SC70-5 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Waakhondkring |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 2.19V |
ADM6316DZ26ARJZ-R7 IC SUPERVISOR 1 KANAAL SOT23-5 Analog Devices Inc.
| Type: | Het eenvoudige Terugstellen/macht-op het Terugstellen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 2.63V |
Integratie van de het Controlemechanisme de Off-line SW FLYBACK TO220-7C Macht van TOP256YN PMIC
| outputisolatie: | Geïsoleerd |
|---|---|
| Interne Schakelaar: | Ja |
| Voltage - Analyse: | 700V |
2.5V-9.5V energiebeheerspaander, PMIC-Module lb1936v-tlm-e IC MTR DRV BIPLR 16SSOP
| Motortype - Stepper: | Bipolair |
|---|---|
| Motortype - AC, gelijkstroom: | - |
| Functie: | Volledig Geïntegreerde bestuurder -, Controle en Machtsstadium |
71V25761S166PFG8 IC SRAM 4.5MBIT PAR 100TQFP Renesas Electronics America Inc.
| Geheugentype: | Vluchtig |
|---|---|
| Geheugenformaat: | SRAM |
| technologie: | SRAM - Synchroon, STR |
LM2574DW-ADJR2G IC REG MULTI CONFG ADJ 16SOIC op semi
| Functie: | Step-up, step-down, step-up/step-down |
|---|---|
| Configuratie van de output: | Positief of Negatief |
| Topologie: | Bok, Verhoging, bok-Verhoging |
MAX4080TASA+T IC STROOMZETTING 1 CIRCUIT 8SOIC Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Versterkertype: | Huidige gevoel |
|---|---|
| Aantal circuits: | 1 |
| Uitvoertype: | - |

