Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
ADM823TYKSZ-R7 IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-5 Analoog apparaten Inc.
| Type: | Het eenvoudige Terugstellen/macht-op het Terugstellen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 3.08V |
AD8542ARMZ-REEL IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP Analog Devices Inc.
| Versterkertype: | Algemeen doel |
|---|---|
| Aantal circuits: | 2 |
| Uitvoertype: | Spoor-aan-spoor |
APX811-31UG-7 IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143 Diodes geïntegreerd
| Type: | Het eenvoudige Terugstellen/macht-op het Terugstellen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 3.08V |
APX823-23W5G-7 IC SUPERVISOR 1 CANAL SOT25 Diodes Incorporated
| Type: | Het eenvoudige Terugstellen/macht-op het Terugstellen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 2,25 V |
ISL88041IBZ-T IC SUPERVISOR 4 CHANNEL 8SOIC Renesas Electronics America Inc.
| Type: | Supervisor voor meerdere spanningen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 4 |
| Voltage - Drempel: | Regelbaar/Verkiesbaar |
APX803D-29SRG-7 IC SUPERVISOR 1 KANAAL SOT23R Diodes Incorporated
| Type: | Het eenvoudige Terugstellen/macht-op het Terugstellen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 2.93V |
Microcontroller van attiny13a-Pu MCU de Microchiptechnologie met 8 bits van de Eenheids1kb FLITS 8DIP
| Kernbewerker: | AVR |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Snelheid: | 20MHz |
HI-8585PST ARINC 429 Line Driver 2TX 100Kbps 8-pin PLASTIC ESOIC - NB HOLT
| Mfr: | HOLT |
|---|---|
| Pakket: | 8-SOIC |
| Temperatuur: | -55°C aan +125°C |
Microcontroller van STM32H750VBT6 MCU Eenheids128kb FLITS met 32 bits 100LQFP STMicroelectronics
| Kernbewerker: | ARM® cortex®-M7 |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Snelheid: | 480MHz |
Het Energiebeheer van 2.3V-36V PMIC, Microcontroller van 48-HTSSOP O3853QDCARQ1
| Minimale bedrijfstemperatuur:: | - 40 C |
|---|---|
| Maximale bedrijfstemperatuur:: | + 125 C |
| Kwalificatie:: | Aec-Q100 |

