Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
BA33BC0T IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220FP Rohm halfgeleider
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vast |
| Aantal regelgevers: | 1 |
TPS70402PWP IC REG LIN POS ADJ 24HTSSOP Texas Instruments
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Verstelbaar |
| Aantal regelgevers: | 2 |
LM324PWR IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP Texas Instruments
| Versterkertype: | Algemeen doel |
|---|---|
| Aantal circuits: | 4 |
| Uitvoertype: | - |
XC6227C331PR-G IC REG LINEAR 3.3V 700MA SOT89-5 Torex Semiconductor Ltd.
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vast |
| Aantal regelgevers: | 1 |
SIM6822M IC-het PARI40dip Sanken Elektrisch de V.S. Inc. van de BRUGbestuurder.
| Motortype - Stepper: | - |
|---|---|
| Motortype - AC, gelijkstroom: | Brushless gelijkstroom (BLDC) |
| Functie: | Bestuurder |
Z8F6421AN020SG IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFP Zilog
| Kernbewerker: | eZ8 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 20MHz |
CY8C27543-24AXI IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
| Kernbewerker: | M8C |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 24MHz |
MP2104DJ-LF-Z IC REG BUCK ADJ 600MA TSOT23-5 Monolithische Power Systems Inc.
| Functie: | Aftreden |
|---|---|
| Configuratie van de output: | Positief |
| Topologie: | Bok |
LM2904DGKR IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP Texas Instruments
| Versterkertype: | Algemeen doel |
|---|---|
| Aantal circuits: | 2 |
| Uitvoertype: | Push-Pull |
CY8C27243-24PVXI IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SSOP Infineon Technologies
| Kernbewerker: | M8C |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 24MHz |

