Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
DS80C310+FCG IC MCU 8BIT ROMLESS 44TQFP Dallas halfgeleider
| Kernbewerker: | 8051 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 25MHz |
CY8C21434-24LTXI IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN Infineon Technologies
| Kernbewerker: | M8C |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 24MHz |
EFM8BB10F8G-A-SOIC16R IC MCU 8BIT 8KB FLASH 16SOIC Silicon Labs
| Kernbewerker: | Cip-51 8051 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 25MHz |
CY8C21434-24LTXIKA IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN Cypress Semiconductor Corp.
| Kernbewerker: | M8C |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 24MHz |
SPC5645BF0VLT1R IC MCU 32BIT 2MB FLASH 208TQFP N✖P USA Inc.
| Kernbewerker: | e200z4d |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 120MHz |
MP2162GQH-P IC REG BUCK ADJUSTABLE
| Functie: | Aftreden |
|---|---|
| Configuratie van de output: | Positief |
| Topologie: | Bok |
ISL8033IRZ-T7A IC REG BUCK ADJ 3A DL 24QFN Renesas Electronics America Inc
| Functie: | Aftreden |
|---|---|
| Configuratie van de output: | Positief |
| Topologie: | Bok |
OPA2277AIDRMT IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSON Texas Instruments
| Versterkertype: | Algemeen doel |
|---|---|
| Aantal circuits: | 2 |
| Uitvoertype: | - |
CAT1021WI-30-GT3 IC SUPERVISOR 1 KANAL 8SOIC op semi
| Type: | Het eenvoudige Terugstellen/macht-op het Terugstellen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 3V |
ADM1184ARMZ IC SUPERVISOR 4 CHANNEL 10MSOP Analoog apparaten Inc.
| Type: | Sequencer |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 4 |
| Voltage - Drempel: | Regelbaar/Verkiesbaar |

