Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
CY8C27243-24PVXI IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SSOP Infineon Technologies
| Kernbewerker: | M8C |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 24MHz |
Z8F6423FT020SG IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80QFP Zilog
| Kernbewerker: | eZ8 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 20MHz |
AP2111MP-3.3TRG1 IC REG LINEAIR 3,3V 600MA 8PSOP Ingebouwde diodes
| Configuratie van de output: | Positief |
|---|---|
| Outputtype: | Vastgesteld |
| Aantal toezichthouders: | 1 |
TPS54327DDAR IC REG BUCK AANSTELLING 3A 8SOPWR Texas Instruments
| Functie: | Aftreden |
|---|---|
| Configuratie van de output: | Positief |
| Topologie: | Bok |
TPS54610PWPR IC REG BUCK ADJ 6A
| Functie: | Aftreden |
|---|---|
| Configuratie van de output: | Positief |
| Topologie: | Bok |
AD8542ARZ-REEL7 IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC Analog Devices Inc.
| Versterkertype: | Algemeen doel |
|---|---|
| Aantal circuits: | 2 |
| Uitvoertype: | Spoor-aan-spoor |
Z8F0431QJ020SG IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28QFN Zilog
| Kernbewerker: | eZ8 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 20MHz |
Z8F0822SJ020SG IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SOIC Zilog
| Kernbewerker: | eZ8 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 20MHz |
PIC16F1503T-I/ST IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14TSSOP Microchip technologie
| Kernbewerker: | BEELD |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 20MHz |
Z8F0113QB005EG IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8QFN Zilog
| Kernbewerker: | eZ8 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 5 MHz |

