Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
Z8F043APH020EG IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20DIP Zilog
| Kernbewerker: | eZ8 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 20MHz |
LM358DT IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC STMicro-elektronica
| Versterkertype: | Algemeen doel |
|---|---|
| Aantal circuits: | 2 |
| Uitvoertype: | - |
THS4520RGTT IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 16VQFN Texas Instruments
| Versterkertype: | Verschil |
|---|---|
| Aantal circuits: | 1 |
| Uitvoertype: | Verschil, spoor-aan-Spoor |
BA10324AF-E2 IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOP Rohm halfgeleider
| Versterkertype: | Algemeen doel |
|---|---|
| Aantal circuits: | 4 |
| Uitvoertype: | - |
LPC1774FBD208,551 IC MCU 32BIT 128KB FLASH 208LQFP N✖P USA Inc.
| Kernbewerker: | ARM® cortex®-M3 |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 120MHz |
L298N de HALVE BRUG DRVR 15MULTIWATT STMicroelectronics van IC
| Uitgangsconfiguratie: | Halve brug (4) |
|---|---|
| Toepassingen: | Gelijkstroom-Motoren, Relais, Solenoïden, Stepper Motoren |
| Interface: | Logica |
PIC32MX130F128L-I/PT IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP Microchip technologie
| Kernbewerker: | MIPS32® M4K™ |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 40MHz |
MC9S12E64CPVE IC MCU 16BIT 64KB FLASH 112LQFP N✖P USA Inc.
| Kernbewerker: | HCS12 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 16 bits |
| Versnelling: | 25MHz |
PIC32MX430F064L-I/TL IC MCU 32BIT 64KB FLASH 124VTLA Microchip technologie
| Kernbewerker: | MIPS32® M4K™ |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 80MHz |
EFM8BB21F16G-C-QSOP24R IC MCU 8BIT 16KB FLASH 24QSOP Silicon Labs
| Kernbewerker: | Cip-51 8051 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 50MHz |

