Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
DS1233AZ-10+T&R IC SUPERVISOR 1 KANAAL SOT223-3 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Het eenvoudige Terugstellen/macht-op het Terugstellen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 2.88V |
PT7M6122NLTA3EX IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3 Dioden geïntegreerd
| Type: | Het eenvoudige Terugstellen/macht-op het Terugstellen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 2.2V |
MAX16000ETC+ IC SUPERVISOR 4 KANAAL 12TQFN Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Supervisor voor meerdere spanningen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 4 |
| Voltage - Drempel: | Regelbaar/Verkiesbaar |
MCF51JM32EVLK IC MCU 32BIT 32KB FLASH 80LQFP Freescale halfgeleider
| Kernbewerker: | Coldfire V1 |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 50MHz |
MCP1827T-3302E/ET IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 5DDPAK Microchip technologie
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vast |
| Aantal regelgevers: | 1 |
AS1353-18-T IC REG LINEAIR 1,8V 150MA SOT23-5 ams-OSRAM USA INC.
| Configuratie van de output: | Positief |
|---|---|
| Outputtype: | Vastgesteld |
| Aantal toezichthouders: | 1 |
TL084CPT IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14TSSOP STMicroelectronica
| Versterkertype: | J-FET |
|---|---|
| Aantal circuits: | 4 |
| Uitvoertype: | - |
MAX9939AUB+T IC OPAMP PGA 2 CIRC 10UMAX/USOP Analog Devices Inc./Maxim geïntegreerd
| Versterkertype: | Programmeerbare aanwinst |
|---|---|
| Aantal circuits: | 2 |
| Uitvoertype: | Verschil |
MC705C8ACPBE IC MCU 8BIT 8KB OTP 44LQFP Freescale halfgeleider
| Kernbewerker: | HC05 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 2.1MHz |
7025S20PF IC SRAM 128KBIT PARALLEL 100TQFP Renesas Electronics America Inc.
| Geheugentype: | Vluchtig |
|---|---|
| Geheugenformaat: | SRAM |
| Technologie: | SRAM - Dubbele poort, asynchroon |

