Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
Duurzame KSZ8999I-Geïntegreerde schakeling IC 10/100 208PQFP-Microchiptechnologie
| Type: | 10/100 Geïntegreerde Schakelaar |
|---|---|
| Toepassingen: | Havenschakelaar/Netwerkinterface |
| Opzettend Type: | De oppervlakte zet op |
EPM1270F256I5N geïntegreerde schakeling IC CPLD 980MC 6.2NS 256FBGA Intel
| Programmeerbaar Type: | In Programmeerbaar Systeem |
|---|---|
| Maximum vertragingstijd tpd (1): | 6,2 NS |
| Interne voltagelevering -: | 2.5V, 3.3V |
Adsp-21060lcw-160 Controlemechanisme het Van geïntegreerde schakelingen 240CQFP met 32 bits van IC DSP
| Type: | Drijvend komma |
|---|---|
| Interface: | Gastheerinterface, Verbindingshaven, Seriële poort |
| Kloktarief: | 40MHz |
Enig Kanaalgeïntegreerde schakeling IC HCPL2631SD OPTOISO 2.5KV 2CH 8DIP Onsemi
| Aantal kanalen: | 2 |
|---|---|
| Input - Zij1/side 2: | 2/0 |
| Voltage - Isolatie: | 2500Vrms |
Van 64MB 2GB Module de Van geïntegreerde schakelingen van IC een te0841-02-32i21-Trenz Elektronische Gmbh
| Module/Raadstype: | MCU, FPGA |
|---|---|
| Kernbewerker: | Kintex UltraScale KU035 |
| Co-processor: | - |
De oppervlakte zet Geïntegreerde schakeling IC CPLD EPM240T100C5N 192MC 4.7NS 100TQFP op
| Programmeerbaar Type: | In Programmeerbaar Systeem |
|---|---|
| Maximum vertragingstijd tpd (1): | 4,7 NS |
| Interne voltagelevering -: | 2.5V, 3.3V |
De Geïntegreerde schakeling IC HMC510LP5 4.75V-5.25V Huidige 360mA van SMD SMT
| Minimale bedrijfstemperatuur:: | - 40 C |
|---|---|
| Maximale bedrijfstemperatuur:: | + 85 C |
| Leveringsvoltage - min:: | 4.75 V |
2.54x4.57mm Geïntegreerde schakeling IC hdsp-2531 voor LEIDENE Vertoningen
| Aantal getallen: | 8 |
|---|---|
| Verlichtingskleur: | Geel |
| Golflengte: | 585nm |
41W de stabiele Spaander van de Klassenab Versterker, de Geïntegreerde schakeling van TDA7388 CMOS
| Type: | Klasse ab |
|---|---|
| Outputtype: | 4-kanaal (Vierling) |
| Max Output Power x Kanalen @ Lading: | 41W x 4 @ 4Ohm |
256KB met 8 bits IC en Microcontroller, de Geïntegreerde schakeling van ATMEGA2560-16AU IC
| Kernbewerker: | AVR |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Snelheid: | 16MHz |

