Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
MIC2215-PPMYML-TR IC REG LINEAR 3V/3V/2.8V 16MLF Microchip technologie
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vast |
| Aantal regelgevers: | 3 |
HMC536LP2 IC RF SWITCH SPDT 6GHZ 6DFN Analog Devices Inc.
| Rf-Type: | Cellulair |
|---|---|
| Topologie: | - |
| Kring: | SPDT |
HMC698LP5E IC SYNTHESIZER 7GHZ INT-N 32-QFN Analog Devices Inc.
| Type: | - |
|---|---|
| PLL: | - Nee, niet echt. |
| Invoer: | De klok |
Z8F0431QH020SG IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20QFN Zilog
| Kernbewerker: | eZ8 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 20MHz |
ADUC834BSZ IC MCU 8BIT 62KB FLASH 52MQFP Analog Devices Inc.
| Kernbewerker: | 8052 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 12.58MHz |
TLV70533YFFR IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4DSBGA Texas Instruments
| Configuratie van de output: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vast |
| Aantal regelgevers: | 1 |
HMC732LC4B IC OSC VCO W/BUFFER AMP 24SMD Analog Devices Inc.
| Functie: | VCO, bufferversterker |
|---|---|
| Frequentie: | 6 GHz ~ 12 GHz |
| Rf-Type: | Radar |
HMC1118LP3DE IC RF SWITCH SPDT 13GHZ 16LFCSP Analog Devices Inc.
| Rf-Type: | VSAT |
|---|---|
| Topologie: | Absorberend |
| Kring: | SPDT |
HMC641LP4ETR IC RF SWITCH SP4T 20GHZ 24QFN Analog Devices Inc.
| Rf-Type: | Algemeen Doel |
|---|---|
| Topologie: | Absorberend |
| Kring: | SP4T |
ADP7157ACPZ-04-R7 IC REG LIN POS ADJ 1.2A 10LFCSP Analog Devices Inc.
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Regelbaar |
| Aantal regelgevers: | 1 |

