Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
Van Soc schors-A9 de Spaander Van geïntegreerde schakelingen 667MHZ XC7Z010-1CLG400C 400BGA AMD
| architectuur: | MCU, FPGA |
|---|---|
| Kernbewerker: | Dubbele ARM® cortex®-A9 MPCore™ met CoreSight™ |
| Flitsgrootte: | - |
Praktische 3.3V-Interfaceksz9031rnxca 48QFN Microchiptechnologie Van geïntegreerde schakelingen
| Type: | Zendontvanger |
|---|---|
| Protocol: | Ethernet |
| Aantal Bestuurders/Ontvangers: | 4/4 |
454MHZ de Microprocessor van geïntegreerde schakelingen, I.MX23 169MAPBGA MCIMX233DJM4C
| Kernbewerker: | ARM926EJ-S |
|---|---|
| Aantal Kernen/Busbreedte: | 1 kern, met 32 bits |
| Snelheid: | 454MHz |
Industriële Medische Poortserie IC, EP4CE6E22C8N-de Component Van geïntegreerde schakelingen
| Aantal Laboratoria/CLBs: | 392 |
|---|---|
| Aantal Logicaelementen/Cellen: | 6272 |
| Totaal RAM Bits: | 276480 |
Microcontroller van 150MHz 512KB Geïntegreerde schakeling TMS320F28335PGFA 176LQFP
| Kernbewerker: | C28x |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Snelheid: | 150MHz |
1.65V-5.5V interfacegeïntegreerde schakelingen FSA2257L10X SW SPDTX2 1.15OHM 10MICROPAK
| Schakelaarkring: | SPDT |
|---|---|
| Multiplexer/Demultiplexer-circuit: | 2:1 |
| Aantal Kringen: | 2 |
TSB41AB1 PAP Interface Integrated Circuits Surface zet de HELFT 2/2 64HTQFP op
| Type: | Zendontvanger |
|---|---|
| Protocol: | IEEE 1394 |
| Aantal Bestuurders/Ontvangers: | 2/2 |
De programmeerbare Spaander van 3.3V HDMI IC, TDP158RSBR-de Spaander Van geïntegreerde schakelingen
| Toepassingen: | HDMI |
|---|---|
| Interface: | - |
| Voltage - Levering: | 3.3V |
Programmeerbare Precisietemperatuursensoren Van geïntegreerde schakelingen icm-20948 COMPI2C SPI
| Sensortype: | Versnellingsmeter, Gyroscoop, Magnetometer, As 9 |
|---|---|
| Outputtype: | I ² C, SPI |
| Werkende Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
ADAU1701JSTZ Chips Integrated Circuits AUDIOproc 2ADC/4DAC 48-LQFP
| Type: | Sigma |
|---|---|
| Interface: | I ² C, SPI |
| Kloktarief: | 50MHz |

