Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
Positieve Kortsluiting Automobielpmic, L200CV-Energiebeheergeïntegreerde schakelingen
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Outputtype: | Regelbaar |
| Aantal regelgevers: | 1 |
Vnc1l-1a-SPOEL Interfacegeïntegreerde schakelingen 25mA 480Mb/S 48LQFP FTDI
| Protocol: | USB |
|---|---|
| Functie: | Controlemechanisme |
| Interface: | SPI, UART |
26V praktische de AMPÈREspaander van Klassend, TPA3118D2DAPR-de Versterker Van geïntegreerde schakelingen
| Type: | Klasse D |
|---|---|
| Outputtype: | 2-kanaal (Stereo) |
| Max Output Power x Kanalen @ Lading: | 30W x 2 @ 8Ohm |
Actieve Stabiele Audioampèrespaander, TPA3116D2DADR-de Audioversterker Van geïntegreerde schakelingen
| Type: | Klasse D |
|---|---|
| Outputtype: | 2-kanaal (Stereo) |
| Max Output Power x Kanalen @ Lading: | 50W x 2 @ 4Ohm |
Praktische Mono de Versterkerspaander van Klassend, IRS2092STRPBF-Versterkergeïntegreerde schakeling
| Type: | Klasse D |
|---|---|
| Outputtype: | 1-kanaals (mono) |
| Max Output Power x Kanalen @ Lading: | - |
De Interface van USB UART de ft232rl-SPOEL Van geïntegreerde schakelingen FS PERIODIEKE 28-SSOP FTDI
| Protocol: | USB |
|---|---|
| Functie: | Brug, USB aan UART |
| Interface: | UART |
De oppervlakte zet Interfacegeïntegreerde schakelingen ADM3053BRWZ-REEL7 IC TXRX/ISO 1/1 20SOIC op
| Type: | Geïsoleerde zendontvanger, |
|---|---|
| Protocol: | CANbus |
| Aantal Bestuurders/Ontvangers: | 1/1 |
De oppervlakte zet FPGA-Geïntegreerde schakeling XC6SLX25T-2CSG324C 190 I/O 324CSBGA AMD op
| Aantal Laboratoria/CLBs: | 1879 |
|---|---|
| Aantal Logicaelementen/Cellen: | 24051 |
| Totaal RAM Bits: | 958464 |
De Programmeerbare Geïntegreerde schakeling STM32F030K6T6 32LQFP van 2.4V-3.6V MCU
| Kernbewerker: | ARM® cortex®-M0 |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Snelheid: | 48MHz |
4KB-Inductiemicrocontroller met 8 bits IC, Basisgeïntegreerde schakeling attiny44a-SSU
| Kernbewerker: | AVR |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Snelheid: | 20MHz |

