Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
De Zendontvanger IC, de elektronische geïntegreerde schakelingen van RS422 RS485 Ethernet van SN65HVD72DGKR
| Type: | Zendontvanger |
|---|---|
| Protocol: | RS422, RS485 |
| Aantal Bestuurders/Ontvangers: | 1/1 |
De actieve Multifunctionele Geïntegreerde schakeling XC7K325T-2FFG900I 900-BBGA van IC FPGA
| Aantal van I/O: | 500 |
|---|---|
| Voltage - Levering: | 0.97V ~ 1.03V |
| Werkende Temperatuur: | -40°C ~ 100°C (TJ) |
Single Core interne microcontroller IC's, STM32F072CBT6 geïntegreerde circuitchips
| Kernbewerker: | ARM® cortex®-M0 |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Snelheid: | 48MHz |
3V-5.5V interfacegeïntegreerde schakelingen ISO1050DUBR IC TXRX/ISO HALVE 1/1 8SOP
| Type: | Geïsoleerde zendontvanger, |
|---|---|
| Protocol: | CANbus |
| Aantal Bestuurders/Ontvangers: | 1/1 |
Van Multiscenefpga de Oppervlakte Van geïntegreerde schakelingen zet XC7K325T-2FFG900I 500 I/O op
| Aantal Laboratoria/CLBs: | 25475 |
|---|---|
| Aantal Logicaelementen/Cellen: | 326080 |
| Totaal RAM Bits: | 16404480 |
Praktische FPGA-Geïntegreerde schakeling XC5VLX50-1FFG324C IC FPGA 220 I/O 324FCBGA AMD
| Aantal Laboratoria/CLBs: | 3600 |
|---|---|
| Aantal Logicaelementen/Cellen: | 46080 |
| Totaal RAM Bits: | 1769472 |
1.15V-1.25V FPGA-Geïntegreerde schakeling EP4CE6F17C8N 179 I/O 256FBGA Intel
| Aantal Laboratoria/CLBs: | 392 |
|---|---|
| Aantal Logicaelementen/Cellen: | 6272 |
| Totaal RAM Bits: | 276480 |
De duurzame Geïntegreerde schakeling 5CEFA9F23I7N 224 I/O 484FBGA Intel van 800MHz FPGA
| Aantal Laboratoria/CLBs: | 113560 |
|---|---|
| Aantal Logicaelementen/Cellen: | 301000 |
| Totaal RAM Bits: | 14251008 |
De duurzame Draadloze Zendontvanger IC, KSZ9031RNXIC Chips Integrated Circuits van Ethernet
| Protocol: | Ethernet |
|---|---|
| Aantal Bestuurders/Ontvangers: | 4/4 |
| Duplex: | Volledig |
De Radiofrequentiegeïntegreerde schakelingen nrf52832-qfaa-r 48VFQFN van Bluetooth TXRX MCU
| Type: | TxRx + MCU |
|---|---|
| De Familie/de Norm van rf: | Algemeen Bluetooth, ISM > 1GHz |
| Protocol: | Bluetooth v5.3 |

