Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
AP7365-18YRG-13 IC REG LIN 1.8V 600MA SOT89R-3 Diodes Incorporated
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vast |
| Aantal regelgevers: | 1 |
ADP7102ACPZ-R7 IC REG LIN POS ADJ 300MA 8LFCSP Analog Devices Inc.
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Regelbaar |
| Aantal regelgevers: | 1 |
NCP137AFCTADJT2G IC REG LIN POS ADJ 700MA 6WLCSP op semi
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Regelbaar |
| Aantal regelgevers: | 1 |
ADRF5019BCPZN IC RF SWITCH SPDT 13GHZ 16LFCSP Analog Devices Inc.
| Rf-Type: | VSAT |
|---|---|
| Topologie: | Absorberend |
| Kring: | SPDT |
ADRF5020BCCZN IC RF SWITCH SPDT 30GHZ 20LGA Analog Devices Inc.
| Rf-Type: | VSAT |
|---|---|
| Topologie: | Absorberend |
| Kring: | SPDT |
HMC587LC4B IC OSC VCO WIDEBAND 24SMD Analog Devices Inc.
| Functie: | VCO, bufferversterker |
|---|---|
| Frequentie: | 5 GHz ~ 10 GHz |
| Rf-Type: | Radar |
ADRF5027BCCZN-R7 IC RF SWITCH SPDT 44GHZ 20LGA Analog Devices Inc.
| Rf-Type: | VSAT |
|---|---|
| Topologie: | Absorberend |
| Kring: | SPDT |
ADRF5045BCCZN-R7 IC RF SWITCH SP4T 30GHZ 24LGA Analog Devices Inc.
| Rf-Type: | Algemeen Doel |
|---|---|
| Topologie: | Absorberend |
| Kring: | SP4T |
MCF53013CQT240 IC MCU 32BIT ROMLESS 208LQFP Freescale halfgeleider
| Kernbewerker: | Coldfire V3 |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 240MHz |
ATTINY26-16PC IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP Atmel
| Kernbewerker: | AVR |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 16MHz |

