Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
AT89C5130A-PUTUM IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN Microchip technologie
| Kernbewerker: | 80C51 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 48MHz |
ST7FLIT15BY1M6 IC MCU 8BIT 4KB FLASH 16SOIC STMicroelectronics
| Kernbewerker: | ST7 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 8MHz |
NCP694D08HT1G IC REG LINEAR 0.8V 1A SOT89-5 op semi
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vast |
| Aantal regelgevers: | 1 |
MIC5528-3.3YMT-TR IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6TDFN Microchip technologie
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vastgesteld |
| Aantal regelgevers: | 1 |
RT9053AZQW IC REG LIN POS ADJ 400MA 6WDFN Richtek USA Inc.
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Regelbaar |
| Aantal regelgevers: | 1 |
Praktische de Modulemixer AD831APZ-REEL7 500MHZ DWN CONV 20PLCC van rf IC
| Rf-Type: | HF, VHF |
|---|---|
| Frequentie: | 500MHz |
| Aantal Mixers: | 1 |
MC68332AVEH16 IC MCU 32BIT ROMLESS 132PQFP Freescale halfgeleider
| Kernbewerker: | CPU32 |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 16MHz |
ATTINY40-SU IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC Atmel
| Kernbewerker: | AVR |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 12MHz |
PIC16F18313-E/RF IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8UDFN Microchip technologie
| Kernbewerker: | BEELD |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 32MHz |
MKL25Z32VFT4 IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48QFN N✖P USA Inc.
| Kernbewerker: | ARM® cortex®-M0+ |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 48MHz |

