Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
S-1212B33-E8T1U IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8HSOPA ABLIC Inc.
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vast |
| Aantal regelgevers: | 1 |
ADP125ACPZ-R7 IC REG LIN POS ADJ 500MA 8LFCSP Analog Devices Inc.
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Regelbaar |
| Aantal regelgevers: | 1 |
MP2004DJ-DD-LF-Z IC REG LIN 1.85V/1.85V TSOT23-6 Monolithische Power Systems Inc.
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vast |
| Aantal regelgevers: | 2 |
ADP151ACBZ-2.5-R7 IC REG LINEAR 2.5V 200MA 4WLCSP Analog Devices Inc.
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vast |
| Aantal regelgevers: | 1 |
LT3023EMSE#TRPBF IC REG LINEAR POS ADJ 10MSOP Analog Devices Inc.
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Regelbaar |
| Aantal toezichthouders: | 2 |
R5F10Y17ASP#50 IC MCU 16BIT 4KB FLASH 10LSSOP Renesas Electronics America Inc.
| Kernbewerker: | RL78 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 16 bits |
| Versnelling: | 20MHz |
ATSAMDA1E15B-MBT IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32VQFN Microchiptechnologie
| Kernbewerker: | ARM® cortex®-M0+ |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 48MHz |
MB91F362APFVS-G IC MCU 32BIT 512KB FLASH 208QFP
| Kernbewerker: | 32-bits enkele kern |
|---|---|
| Kerngrootte: | 64MHz |
| Versnelling: | CANbus, I2C, seriële I/O, UART/USART |
XS1-U16A-128-FB217-C10 IC MCU 32BIT 128 KB SRAM 217FBGA XMOS
| Kernbewerker: | XCore |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits 16-core |
| Versnelling: | 1000MIPS |
MSP430P325IFN IC MCU 16BIT 16KB OTP 68PLCC Texas Instruments
| Kernbewerker: | met 16 bits |
|---|---|
| Kerngrootte: | 8MHz |
| Versnelling: | UART/USART |

