Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
XMC4800F100K2048AAXQMA1 IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100LQFP Infineon Technologies
| Kernbewerker: | ARM® cortex®-M4 |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 144MHz |
MSP430FR4133IG56R IC MCU 16BIT 15.5KB FRAM 56TSSOP Texas Instruments
| Kernbewerker: | MSP430 CPU16 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 16 bits |
| Versnelling: | 16MHz |
XU208-128-TQ64-C10 IC MCU 32BIT ROMLESS 64TQFP XMOS
| Kernbewerker: | XCore |
|---|---|
| Kerngrootte: | 8-kern met 32 bits |
| Versnelling: | 1000MIPS |
ATMEGA8535-16JUR IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC Atmel
| Kernbewerker: | AVR |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 16MHz |
SPC564A80L7CFAR IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP STMicroelectronics
| Kernbewerker: | e200z4 |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 150MHz |
MSP430F1121AIDGV IC MCU 16BIT 4KB FLASH 20TVSOP Texas Instruments
| Kernbewerker: | MSP430 CPU16 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 16 bits |
| Versnelling: | 8MHz |
PIC16C71/JW IC MCU 8B 1.75KB EPROM/UV 18CDIP Microchip technologie
| Kernbewerker: | met 8 bits |
|---|---|
| Kerngrootte: | 20MHz |
| Versnelling: | - |
TMS320F2812ZHHA IC MCU 32BIT 256KB FLASH 179BGA Texas Instruments
| Kernbewerker: | 32-bits enkele kern |
|---|---|
| Kerngrootte: | 150MHz |
| Versnelling: | CANbus, EBI/EMI, McBSP, sc.i, SPI, UART/USART |
S6E2CCAL0AGL2000A IC MCU 32BIT 2MB FLASH 216LQFP Infineon Technologies
| Kernbewerker: | ARM® cortex®-M4F |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 200 MHz |
TMS320F28335ZJZA IC MCU Microcontroller Unit 32BIT 512KB FLASH 176BGA Texas Instruments
| Kernbewerker: | C28x |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 150MHz |

