Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
HMC611LP4 IC RF DETECT 1MHZ-10GHZ 24QFN Analog Devices Inc.
| Frequentie: | 1 MHz ~ 10 GHz |
|---|---|
| Rf-Type: | WiMax/WiBro |
| Inputwaaier: | - |
HMC635LC4 IC RF AMP GPS 18GHZ-40GHZ 24CQFN Analog Devices Inc.
| Frequentie: | 18 GHz ~ 40 GHz |
|---|---|
| P1dB: | 22dBm |
| Aanwinst: | 18.5dB |
HMC659LC5 IC RF AMP GPS 0HZ-15GHZ 32CSMT Analog Devices Inc.
| Frequentie: | 0 Hz ~ 15 GHz |
|---|---|
| P1dB: | 27.5 dBm |
| Aanwinst: | 19dB |
HMC1082LP4E IC RF AMP GPS 5.5GHZ-18GHZ 24QFN Analog Devices Inc.
| Frequentie: | 5.5 GHz ~ 18 GHz |
|---|---|
| P1dB: | 24dBm |
| Aanwinst: | 22dB |
TPS7A0518PYKAR IC REG LINEAR 1.8V 200MA 4DSBGA Texas Instruments
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vast |
| Aantal regelgevers: | 1 |
SPC584B70E7NG00X IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176ELQFP STMicroelectronica
| Kernbewerker: | e200z420 |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 120MHz |
MSP430F2274IYFFT IC MCU 16BIT 32KB FLASH 49DSBGA Texas Instruments
| Kernbewerker: | MSP430 CPU16 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 16 bits |
| Versnelling: | 16MHz |
MSP430FR2033IG48 IC MCU 16BIT 15.5KB FRAM 48TSSOP Texas Instruments
| Kernbewerker: | MSP430 CPU16 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 16 bits |
| Versnelling: | 16MHz |
PIC32CM1216MC00048-I/U5B IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48VQFN Microchiptechnologie
| Kernbewerker: | ARM® cortex®-M0+ |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 48MHz |
MIMXRT106FCVL5B IC MCU 32BIT 128KB ROM 196MAPBGA N✖P USA Inc.
| Kernbewerker: | ARM® cortex®-M7 |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 528MHz |

