Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
HMC637ALP5E IC RF AMP VSAT 0HZ-6GHZ 32QFN Analog Devices Inc.
| Frequentie: | 0Hz ~ 6GHz |
|---|---|
| P1dB: | 29dBm |
| Aanwinst: | 13dB |
HMC788ALP2E IC RF AMP LTE 0HZ-10GHZ 6LFCSP Analog Devices Inc.
| Frequentie: | 0Hz ~ 10GHz |
|---|---|
| P1dB: | 18dBm |
| Aanwinst: | 12dB |
HMC788LP2ETR IC RF AMP GPS 0HZ-10GHZ 6DFN Analog Devices Inc.
| Frequentie: | 0Hz ~ 10GHz |
|---|---|
| P1dB: | 20dBm |
| Aanwinst: | 12dB |
HMC1060LP3E IC REG LINEAR POS ADJ 16QFN Analog Devices Inc.
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Regelbaar |
| Aantal regelgevers: | 4 |
C8051F966-B-GM IC MCU 8BIT 32KB FLASH 76DQFN Silicon Labs
| Kernbewerker: | 8051 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 25MHz |
LX8382-00CV IC REG LIN POS ADJ 10A TO247-3 Microsemi Corporation
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Regelbaar |
| Aantal regelgevers: | 1 |
ATTINY44V-10MU IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20QFN Atmel
| Kernbewerker: | AVR |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 10MHz |
SPX3819R2-L/TR IC REG LINEAR POS ADJ 500MA 8DFN MaxLinear, Inc.
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Regelbaar |
| Aantal regelgevers: | 1 |
ZXCL330H5TA IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC70-5 Diodes Incorporated
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vast |
| Aantal regelgevers: | 1 |
LT1963AET-3.3#06PBF IC REG LIN 3.3V 1.5A TO220-5 Analog Devices Inc.
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vast |
| Aantal regelgevers: | 1 |

