Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
ST72F262G1M6TR IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SOIC STMicroelectronics
| Kernbewerker: | ST7 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 16MHz |
R4F2153VBR25KDV IC MCU 16BIT 512KB FLSH 112LFBGA Renesas Electronics America Inc
| Kernbewerker: | H8S/2600 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 16 bits |
| Versnelling: | 25MHz |
STM32L011F4U6TR IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20UFQFPN STMicroelectronics
| Kernbewerker: | ARM® cortex®-M0+ |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 32MHz |
STM32L452REY6TR IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64WLCSP STMicroelectronics
| Kernbewerker: | ARM® cortex®-M4 |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 80MHz |
STM32F446ZCH6 IC MCU 32BIT 256KB FLASH 144BGA STMicroelectronics
| Kernbewerker: | ARM® cortex®-M4 |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 180MHz |
LP5990TMX-3.6/NOPB IC REG LINEAR 3.6V 200MA 4DSBGA
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Vast |
| Aantal regelgevers: | 1 |
HMC363S8GE IC FREQ DIVIDER DC-12GHZ 8SMD Analog Devices Inc.
| Functie: | Prescaler |
|---|---|
| Frequentie: | 0 Hz ~ 12 GHz |
| Rf-Type: | Algemeen Doel |
HMC460LC5 IC RF AMP GPS 0HZ-20GHZ 32CSMT Analog Devices Inc.
| Frequentie: | 0 Hz ~ 20 GHz |
|---|---|
| P1dB: | 16dBm |
| Aanwinst: | 14dB |
HMC516LC5 IC RF AMP GPS 9GHZ-18GHZ 32QFN Analog Devices Inc.
| Frequentie: | 9 GHz ~ 18 GHz |
|---|---|
| P1dB: | 14dBm |
| Aanwinst: | 20.5 dB |
HMC578LC3B IC MULTIPLIER X2 BB 12SMD Analog Devices Inc.
| Functie: | Frequentievermenigvuldiger |
|---|---|
| Frequentie: | 23 GHz ~ 33 GHz |
| Rf-Type: | DBS, VSAT |

