Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
CY95F564KNPFT-G111UNERE2 IC MCU 8BIT 20KB Flash 20TSSOP Infineon Technologies
| Kernbewerker: | F ² MC-8FX |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 16MHz |
ML62Q1540-NNNTBZ0BX IC MCU 16BIT 32KB FLASH 52TQFP Rohm halfgeleider
| Kernbewerker: | nX-U16/100 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 16 bits |
| Versnelling: | 25MHz |
HD6417709F80B IC MCU 32BIT ROMLESS Renesas Electronics America Inc
| Kernbewerker: | VERPAKKEN EN VERZENDEN - 3 |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 80MHz |
STM32H753XIH6 IC MCU 32BIT 2MB FLASH TFBGA STMicroelectronics
| Kernbewerker: | ARM® cortex®-M7 |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 480MHz |
ATMEGA48P-20MMU IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28VQFN Atmel
| Kernbewerker: | AVR |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | 20MHz |
ATUC64L4U-D3HT IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48TLLGA Microchip technologie
| Kernbewerker: | 32-bits enkele kern |
|---|---|
| Kerngrootte: | 50MHz |
| Versnelling: | I ² C, SPI, UART/USART, USB |
SPC5777CDK3MMO4 IC MCU 32BIT 8MB FLASH 516MAPBGA N✖P USA Inc.
| Kernbewerker: | e200z7 |
|---|---|
| Kerngrootte: | tri-Kern met 32 bits |
| Versnelling: | 264MHz |
CY91F59BCPB-GSE1 IC MCU 32B 2.0625MB FLSH 320PBGA Infineon Technologies
| Kernbewerker: | 32-bits enkele kern |
|---|---|
| Kerngrootte: | 128 MHz |
| Versnelling: | CANbus, CSIO, EBI/EMI, LINbus, SPI, UART/USART |
Regelbaar Outputenergiebeheer ICs REG BUCK ADJ 1.5A 10MSOP TPS54160DGQR
| Functie: | Aftreden |
|---|---|
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
| Topologie: | Bok |
TDA7294S audiospaander 1 van Versterkeric Kanaal met Stod en Reserve
| Outputtype: | 1-kanaals (mono) |
|---|---|
| Max Output Power x Kanalen @ Lading: | 100W x 1 @ 8Ohm |
| Voltage - Levering: | ±12V ~ 45V |

