Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
De stabiele 700kHz-Spaander LM358DR 2 KRING 8SOIC Texas Instruments van Versterkeric
| Versterkertype: | Algemeen Doel |
|---|---|
| Aantal Kringen: | 2 |
| Outputtype: | - |
De de Moduleoppervlakte van in het bijzonder-32S TXRX rf IC zet SMD Olimex LTD 300kHz op
| De Familie/de Norm van rf: | - |
|---|---|
| Protocol: | - |
| Modulatie: | - |
10V-36V de Spaander OPA128KM 1 Kring to99-8 van versterkeric Texas Instruments
| Versterkertype: | Algemeen Doel |
|---|---|
| Aantal Kringen: | 1 |
| Outputtype: | - |
De praktische 14 Spaanders van Pin Electronic IC, 14SOIC-Bewerkermetgezel fm31256-g
| Type: | Bewerkermetgezel |
|---|---|
| Toepassingen: | Bewerker-gebaseerde Systemen |
| Opzettend Type: | De oppervlakte zet op |
BA10358FV-E2 IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SSOPB Rohm halfgeleider
| Versterkertype: | Algemeen doel |
|---|---|
| Aantal circuits: | 2 |
| Uitvoertype: | - |
De duurzame Zendontvanger IC, lan8720a-cp-RT digitale elektronika IC van 150mA Ethernet
| Type: | Zendontvanger |
|---|---|
| Protocol: | RMII |
| Aantal Bestuurders/Ontvangers: | 2/2 |
HMC424ALP3ETR RF ATTENUATOR 31.5DB 16VFQFN
| Verminderingswaarde: | 31.5dB |
|---|---|
| Frequentiegebied: | 0 Hz ~ 13 GHz |
| Macht (Watts): | - |
HMC346LP3 RF ATTENUATOR 0DB-30DB
| Verminderingswaarde: | 0dB ~ 30dB |
|---|---|
| Frequentiegebied: | 0 Hz ~ 14 GHz |
| Macht (Watts): | - |
HMC948LP3E LOG DETECTOR 1-23GHZ Analog Devices Inc.
| Frequentie: | 1 GHz ~ 23 GHz |
|---|---|
| Rf-Type: | Algemeen Doel |
| Inputwaaier: | 15dBm |
OPA2330AIDRBR OPAMP IC ZERO-DRIFT 2 CIRC 8SON Texas Instruments
| Versterkertype: | CMOS, Zero Drift |
|---|---|
| Aantal circuits: | 2 |
| Uitvoertype: | Spoor-aan-spoor |

