Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
Het praktische Digitale Energiebeheer IC TPS54331DR 8SOIC Texas Instruments van 3A
| Functie: | Aftreden |
|---|---|
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
| Topologie: | Bok |
100W de monolithische Spaander TDA7294V 15MULTIWATT STMicroelectronics van Versterkeric
| Type: | Klasse ab |
|---|---|
| Outputtype: | 1-kanaals (mono) |
| Max Output Power x Kanalen @ Lading: | 100W x 1 @ 8Ohm |
De automobielspaander van de Poortserie, XC6SLX9-2TQG144C-Oppervlakte zet IC op
| Aantal Laboratoria/CLBs: | 715 |
|---|---|
| Aantal Logicaelementen/Cellen: | 9152 |
| Totaal RAM Bits: | 589824 |
De duurzame Digitale Elektronika IC, HCPL2531-Outputoptokoppeling 2-e Onsemi van 1MBit/s
| Aantal kanalen: | HCPL2531 |
|---|---|
| Eigenschappen: | ADC, DAC, PLL enz. |
| Functie: | Logica, geheugen, microcontroller, enz. |
Multifunctionele PMIC IC, TPS54260QDGQRQ1 REG BUCK ADJ 2.5A 10MSOP
| Functie: | Aftreden |
|---|---|
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
| Topologie: | Bok |
VNI4140KTR energiebeheer ICs PWR DRVR n-CHAN PWRSSO24 STMicroelectronics
| Schakelaartype: | Algemeen Doel |
|---|---|
| Aantal Output: | 4 |
| Ingevoerde verhouding -: Output: | 1:1 |
De duurzame 132kHz-Energiebeheerics LNK364PN Integratie van de SCHAKELAARflyback 8DIP Macht
| outputisolatie: | Geïsoleerd |
|---|---|
| Interne Schakelaar: | Ja |
| Voltage - Analyse: | 700V |
28 EDIP Practical Clock And Timing IC, Klok de In real time IC van DS1286
| Type: | Klok/Kalender |
|---|---|
| Eigenschappen: | Alarm, Schrikkeljaar, Vierkante Golfoutput, SRAM, Watchdog-timer |
| Geheugengrootte: | 50B |
MAX9636AXT+T Versterker IC Chip GP 1 CIRCUIT SC70-6
| Versterkertype: | Algemeen doel |
|---|---|
| Aantal circuits: | 1 |
| Uitvoertype: | Spoor-aan-spoor |
Het Energiebeheerics Off-line SW MULT van TOP223YN 50W HOOGSTE to220-3 Machtsintegratie
| outputisolatie: | Geïsoleerd |
|---|---|
| Interne Schakelaar: | Ja |
| Voltage - Analyse: | 700V |

