Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
Eenrichtingsinterfacegeïntegreerde schakelingen Multifunctionele ISO1050DUBR
| Pakket/Geval:: | Soppenen-8 |
|---|---|
| Aantal Kanalen:: | 1 kanaal |
| Polariteit:: | Eenrichtings |
DS90UB940TNKDRQ1 interface1080p Dubbele FPD-Verbinding Van geïntegreerde schakelingen III tot CSI-2
| Datasnelheid: | 3.36Gbps |
|---|---|
| Inputtype: | FPD-verbinding III, LVDS |
| Outputtype: | CSI-2, MIPI |
van 16MHz MCU de Enige 16KB FLITS met 8 bits Van geïntegreerde schakelingen van atmega16u2-Au
| Kernbewerker: | AVR |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Snelheid: | 16MHz |
Enige Kernmicrocontroller Geïntegreerde schakeling 72MHz STM32F103ZET6 144LQFP
| Kernbewerker: | ARM® cortex®-M3 |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Snelheid: | 72MHz |
Van TSL1402R 8MHz AMS OSRAM van de Sensorserie Van geïntegreerde schakelingen 256X1 voor TFT LCD
| Sensortype: | Lineaire Optische Serie |
|---|---|
| Outputtype: | Analoog voltage |
| Werkende Temperatuur: | - |
De praktische Elektronische Geïntegreerde schakelingen van 3V, de Basisic Spaanders van ee2-3tnuh-l
| Rolvoltage: | 3 VDC |
|---|---|
| Contactclassificatie: | 2 A |
| Contact Huidige Classificatie: | 2 A |
LM317LIPK IC REG LIN POS ADJ 100MA SOT89-3 Texas Instruments
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Regelbaar |
| Aantal regelgevers: | 1 |
MAX8556ETE+T IC REG LINEAR POS ADJ 4A 16TQFN Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Regelbaar |
| Aantal regelgevers: | 1 |
MCHC908JR32PBE IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64LQFP Freescale halfgeleider
| Kernbewerker: | HC08 |
|---|---|
| Kerngrootte: | met 8 bits |
| Versnelling: | - |
LM217K IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A TO3 STMicroelectronica
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Regelbaar |
| Aantal regelgevers: | 1 |

