Alle producten
-
Geïntegreerde schakeling IC
-
De Module van rf IC
-
Energiebeheer ICs
-
MCU-Microcontroller Eenheid
-
FPGA-Geïntegreerde schakeling
-
De Sensor van geïntegreerde schakelingen
-
Interfacegeïntegreerde schakelingen
-
Digitale Opto Isolator
-
Flashgeheugen IC
-
Logicabuffer IC
-
De Spaander van versterkeric
-
Kloktiming IC
-
Gegevensverzameling IC
zoekwoorden [ integrated circuit ic ] bij elkaar passen 420 producten.
MAX6328XR26+TIC SUPERVISOR 1 KANAAL SC70-3 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Het eenvoudige Terugstellen/macht-op het Terugstellen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 2.63V |
DS1232+ IC SUPERVISOR 1 KANAAL 8DIP Analog Devices Inc./Maxim geïntegreerd
| Type: | Het eenvoudige Terugstellen/macht-op het Terugstellen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 4.37V, 4.62V |
MAX16012TT+T IC SUPERVISOR 1 KANAAL 6TDFN Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Het eenvoudige Terugstellen/macht-op het Terugstellen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | Regelbaar/Verkiesbaar |
MAX6381LT29D1+TIC SUPERVISOR 1 KANAAL 6UDFN Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Het eenvoudige Terugstellen/macht-op het Terugstellen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 2.93V |
CY8C5268LTI-LP030 IC MCU 32BIT 256KB FLASH 68QFN
| Kernbewerker: | ARM® cortex®-M3 |
|---|---|
| Kerngrootte: | 32-bits enkele kern |
| Versnelling: | 67MHz |
MAX1725EUK+T IC REG LIN POS ADJ 20MA SOT23-5 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Uitgangsconfiguratie: | Positief |
|---|---|
| Uitvoertype: | Regelbaar |
| Aantal regelgevers: | 1 |
6116LA25SOG8 IC SRAM 16KBIT PARALLEL 24SOIC Renesas Electronics America Inc.
| Geheugentype: | Vluchtig |
|---|---|
| Geheugenformaat: | SRAM |
| Technologie: | SRAM - Asynchroon |
71V256SA15PZGI IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP Renesas Electronics America Inc.
| Geheugentype: | Vluchtig |
|---|---|
| Geheugenformaat: | SRAM |
| Technologie: | SRAM - Asynchroon |
AP1501-T5G-U IC REG BUCK ADJ 3A TO220-5 ingebouwde diodes
| Functie: | Aftreden |
|---|---|
| Configuratie van de output: | Positief |
| Topologie: | Bok |
MAX6467US22D3+TIC SUPERVISOR 1 KANAAL SOT143-4 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Type: | Het eenvoudige Terugstellen/macht-op het Terugstellen |
|---|---|
| Aantal Gecontroleerde Voltages: | 1 |
| Voltage - Drempel: | 2.188V |

